Muz Ve Avokado

Bazı avokado ekleyin. Avokado ayrıca serbest radikalleri nötralize yardımcı E vitamini, en güçlü antioksidanlardan biri olan mükemmel bir kaynağıdır. E vitamini kremi kuru cilt yatıştırmaya yardımcı olur. E vitamini diğer iyi kaynakları zeytinyağı, fındık, tohumlar, buğday tohumu ve wholegrains bulunmaktadır.

vitamin e skin

{Egzama}

{doğal yüz maskeleri}

{Kuru Cilt}

 

Muz! Bunlar C vitamini büyük bir kaynak ve sağlıklı bir cilt için gerekli olan mineraldir silis içerir. Vücut bağ dokusu kollajeni yapmak için kullanır. Silis Diğer gıda kaynakları yosun, bütün yulaf, buğday, kahverengi pirinç, yeşil yapraklı vegies ve yonca sayılabilir.

bananas

 

 

Güneş Koruyucu

Güneş Kremleri Zehir

Kimyasal güneş koruyucular deri yüzeyinde oturmak yok onlar kana kendi yolunu içine emmek ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Onlar karaciğer tarafından detoksifiye olmadan vücudun her yerinde dağılım ve tek bir uygulama sonra iki gün boyunca kan, idrar ve anne sütünde tespit edilebilir. Yani tekdüze güvenli olsaydı sadece iyi olurdu ama değiller.

fgfggfggf

[Yüz Maskeleri]

{Egzama}

Ben de belirtildiği gibi, 15 kimyasal güneş kremlerinin dokuz endokrin tahribatına kabul edilir. Bu hormonların normal işlevine müdahale kimyasallardır. En sık rahatsız hormonlar östrojen, progesteron, testosteron ve tiroid vardır. Endokrin bozucular, kimyasal güneş kremleri bazı maddeler gibi, fetüs ve büyüyen çocukların anormal gelişimine neden olabilir. Onlar erken ergenlik ve kızlarda erken meme gelişimi, erkeklerde ve küçük ve inmemiş testisleri neden olur. Onlar düşük sperm sayıları ve kısırlığa neden olur. Östrojen gibi hareket Endokrin bozucular meme ve kadınlarda yumurtalık kanserlerinin gelişmesine katkıda bulunabilir, ve diğer endokrin bozucular erkeklerde prostat kanseri riskini artırabilir.

Capture
O, oldukça rahatsız edici geliyor değil mi? Ama daha var. Ben UV ışığı emerek daha önce, kimyasal güneş koruyucular işlevi dediği gibi. Bu süreçte, bazı kadar kullanılan ve mutasyona alabilirsiniz. Bazı DNA’ya hasar veren adlandırılan kimyasal serbest radikaller.” Oluşturmak Bu kanserlere neden olabilir.

Yüz Maskeleri

Sağlıklı Bir Cilt Için Uyku

Eğer uykusuz, vücudunuzun stres hormonu kortizol daha yapar olduğunuzda, çünkü iyi bir gece uykusu iyi bir cilt sağlığını anlamına gelebilir. Kortizol düzeylerindeki yükselme cildinizin kalitesini zarar, vücutta artan stres ve inflamasyon yol açabilir.

Ama cilt sağlığı ve kaliteli uyku eksikliği arasındaki ilişki, özellikle, hatta gece boyunca çizilmeye yol açabilir atopik dermatit veya egzama gibi koşullar ile, bir kısır döngü olabilir, Dermatoloji Kliniği dergi yayınlanan son araştırmalar gösterdi.

11a

{yüz bakım maskeleri}

{Cilek}

    Kötü uyku gibi akne veya sedef gibi enflamatuar cilt hastalıklarının şiddetini artırmak vücutta artan stres hormonları yol açabilir, Jessica Krat, MD, MPH, Dermatoloji Sanat yardımcısı klinik SUNY Downstate Tıp Merkezi Dermatoloji profesörü ve kurucusu açıklıyor New York. Bu uyku bozabilir artan kaşıntı, neden olabilir. Kısır döngü devam ettikçe, cilt koşulları ve uyku kalitesi giderek birlikte kötüleşebilir. Bunun aksine, deri hastalıkları ve uyku kalitesi de birlikte artırabilir. İyi bir gece uykusu alma sırayla, cilt sağlığını geliştirecek, uyku geliştirmenizi sağlar cildi, temizlemek için yardımcı olacak ve.

9a
Yeterli uyku mevcut cilt koşullarını kötüleştirir. Artan inflamatuvar yanıt artan akne breakouts, artan cilt hassasiyeti gibi gösterir, alerjik kontakt dermatit reaksiyonları artmış ve tahriş edici dermatit arttı ve daha ağır koşullar daha tedavi ve cilt bakımı demek.

     Yeterli uyku cildin doğal güzelliği uzaklaştırdığına. Kollajen ve hyaluronik asit, cilde parlaklık onun, sıçrama, ve saydamlık vermek moleküllerin parçalanması artışa vücut kurşun inflamatuvar hücreler arttırıldı.

10a

     Yeterli uyku bağışıklık ilgili cilt problemleri daha kötü hale getirir. Vücutta artan iltihabı daha sık hasta almak için değil, aynı zamanda, örneğin sedef hastalığı, egzama gibi bağışıklık ile ilişkili deri hastalıkları fişekleri yol açmakla kalmamakta, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi için vücudun atar. Sedef hastalığı sadece bir deri hastalığı değildir; aynı zamanda vücut inflamasyon göstergesi bu. Şiddetli sedef olan birçok kişi aslında düşük stres tutmak ve kaliteli uyku almak için daha fazla sebep olan kalp krizi için bir riski var,” Dr Krat diyor.

     Az güzellik yeterli değil uyku sonuçları. Sen uyurken, vücudun hidrasyon rebalances. Vücutta genel olarak, fazla suyun çıkarılması için işlemden ise cilt nemi yeniden elde edebilir. Çevreler gözlerinin altında ve göz altı torbaları kabarık, yanı sıra kuruluk ve daha görünür kırışıklıklar yol, kötü su dengesi yeterli uyku sonuçlar elde değil.

12a

     Yeterli uyku yaşlanma sürecini hızlandırır. Derin uyku sırasında, büyüme hormonları artış hasarlı hücrelerin tamir hale sağlar. Uyku derin aşamalarında olmadan, bu günlük küçük arızalar yerine bir gecede tersine olma birikir izin, meydana gelmeyecektir. Bu yaşlanma belirtileri daha belirgindir sonuçlanır.

     Yeterli uyku kilo almaya katkıda bulunur. Uyku aynı zamanda cildiniz için iyidir kilo yönetimi, yardımcı olur. Uyku Krat açıklıyor, daha az hissetmenizi sağlar son çalışmalar aşırı meze ve kalori tüketimi uyku yoksunluğu bağlantılı var.

Nasıl Uyku Bize Yardım mu?

İnsanlar uyku ihtiyacı neden bilim adamları hala tam olarak öğrenmeye çalışıyoruz rağmen, hayvan çalışmaları uyku yaşam için gerekli olduğunu göstermektedir. Beynimiz düzgün çalışması için her şeyden, uyku gerekli görülmektedir. Çok az uyku uykulu ve ertesi gün konsantre olamamak bizi bırakıyor.

Ayrıca engelli bellek ve fiziksel performansa yol açar ve bizi karmaşık bilişsel, motor veya öğrenme görevleri yürütmek için daha az yetenekli bırakır. Bazı uzmanlar, uyku nöronlar kendilerini korumak için bir şans verir inanıyorum. Uyku olmadan, nöronlar böylece arıza başlar normal hücresel faaliyetler ile aşırı hale gelebilir. Uyku aynı zamanda beynin aksi aktivite eksikliği düşebilir önemli nöronal bağlantıları egzersiz için bir şans verebilir.

Derin uyku gibi çocuk ve genç erişkinlerde büyüme hormonu gibi çeşitli hormonların salınımı ile çakışmaktadır. Vücudun hücrelerinin çoğu da derin uyku sırasında stres ve UV ışınları gibi etkenlerden hasar büyüme ve onarım arttı göstermek – gerçekten bir yapım “güzellik uykusu.”

Derin uykuda yavaş dalgalar uykuda beyin kurtarma için özellikle önemli gibi görünmektedir ve öğrendikten sonra uykudan sonuçları geliştirilmiş performans ve bellek ile ilişkili olabilir. Bir sınav daha sonra eğitim ve gibi yararlı değil önce bütün gece kalıyorum “üzerinde uyku.”

Saglik için uyku
uyku kalitesi
Gençlestirme için uyku
Büyük ciltler için uyku

Kuru Cilt

Kuru Cilt

S: Ben kışın çok kuru cilde sahip. Onlar çok kaşıntı çünkü benim ayakları üzerinde kesik ve çizik izleri olsun. Ne yapabilirim?

Cildi kurumaya geldiğinde Isıtıcılar ve uzun süreli sıcak duşlar büyük suçluları vardır. Her ikisi de soğuk havalarda bile daha doğal nem cilt, tüketmek olabilir. Ve ne olursa olsun içki ne kadar su, muhtemelen cildinizin rehydrate için yeterli olmayacaktır. Yeni başlayanlar için, ısıtılan evlere nem getirmek yardımcı olan bir nemlendirici, yatırım.

Bunun ötesinde, kışın yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri Krem Vücut Yıkama Yenileyici Dove Görünür Bakımı gibi bir nondrying yıkama kullanmak ve üç dakika max, duş kısaltmak veya ılık suda yıkanmak olduğunu.

{Güneş Koruyucu}

{yüz maskeleri evde yapilan}

{Limon}

 Sonraki, vücut losyonu uygulayın Aveeno Aktif Naturals Günlük Nemlendirici Losyon deneyin hemen cilt hala nemli iken duş veya banyo sonrasında. Bu nem ve artırmak geri emiliminin kilit yardımcı olur. Dudaklar losyonlar daha nemlendirici olan L’Occitane Shea Butter El Kremi gibi kremler, daha nemlendirici olduğu için Aquaphor Şifa Merhem gibi bu kışın egzama eğilimli iseniz, kalın krem veya merhem ararlar. Cildinizin tahammül zengin formülü seçin, ve sağlıklı bir cilt bariyerini korumak için dini vücudunuza uygulayın.

Soğuk rüzgar ve düşük nem pullanma ve kaşıntı gibi gösterir susuz cilt, yol açabilir. Daha cildinizi tahriş edebilir yıl boyunca ürünlerinizi kadar anahtarlama değil.

Yüzündeki kuruluk mücadele için, daha az güçlü yüzey aktif (deterjanlar ve nem cilt şerit olabilir köpük maddeleri) andmore ikmal yumuşatıcılar olan Cetaphil Nazik Cilt Temizleyici, gibi bir sabun kullanın. Sen yüz temizleyiciler ve tonerler peeling kadar hafifletmek için isteyebilirsiniz. Bunlar öylesine nazik bir şey için amaç ve etiketinde, jojoba taneleri gibi malzemeler için bakmak sık sık kış aylarında cilt için çok kaba.

efgr
Hidrasyon doldurmak ve siz uyurken tahrişi azaltmak için karışıma bir gece krem veya losyon ekleyerek düşünün. Gün için, nemlendirici kremler ve losyonlar stok kadar bu tür Ceramidler, gliserin, ve hyaluronik asit gibi nem kilitleme maddeler içeren ve her gün kullanan. EUCERIN Q10 Kırışıklık Karşıtı Hassas Cilt Kremi sahipsiniz. Olursa olsun kışın günde iki kez yüz ve vücut nemlendirici uygulamak için en iyi olanı, Sabah duştan sonra ve yatmadan önce.

kuru cilt bakimi
kuru cilt için maske
kuru ciltler
kuru cilt maskeleri
kuru cilt için nemlendirici
kuru ciltler için
kuru çilt maskesi
kuru cilt bakimi nasil yapilir
kuru cilt maskeleri

Egzama

Egzama için tedavisi yoktur, ancak riskini azaltmak ve krizleri önlemek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

Bebeğinizin nedeniyle bir aile öyküsü egzama riski altındadır ise, yaşamın ilk üç ay için sadece ona emzirmek için en iyi, ya mümkünse daha fazla.
34

{Güzel bir cilt ve sağlıklı bir sindirim sistemi için Limon suyu}

{yüz temizleme maskeleri}

{Domates}

Doktorlar Eğer katı gıdalara Bebeğinizi tanıtmak en az altı ay (tercihen bir yıl) için anne sütü devam tavsiye ederiz. Bebekler aynı zamanda hayvan tüyü, toz akarları ve mantarlar gibi bu potansiyel alerjenlere karşı korunmalıdır.

Eğer egzama varsa, stres minimum tutmak ve kendinizi dinlenmek için zaman ayırın çalışın.

56
Düzenli egzersiz yapmak. Kontrol stres ve artış dolaşımını yardımcı olabilir.

çilek

çilek

Bu meyveleri iyi bir sağlık için önemli olan bir sır değil. Onlar, kolesterol düşürmek diyabet ve kanseri önlemeye yardımcı olur ve bizim canlarından yapım aynı besinler de cildimiz kızdırmahayır meyve pasta veya yüzlü gerekli yapabilirsiniz daha iyi çalıştırmak buluyor bağışıklık artırıcı C vitamini ve güzellik şirketlerin büyük kaynaklarıdır olabilir .

5

Birçok güzellik ürünleri kırışıklıkları, güneş hasarı, ve yaşlılık lekelerini hafifletmek için kimyasallar kullanmak, ancak doğal ürün şirketleri işi yapmak için çilek kullanıyor. Ido Leffler Evet için marka kurucularından, çilek kullanımını övgü. Karpuzu gibi antioksidanlar, fitokimyasallar, Flavanoitler, karotenoidler, polifenoller, vitamin, ve mineraller gibi besin açısından zengin yapı taşlarından doğal dolu,” diyor. , Cilt açısından yararlı olduğu bilinmektedir çilek, bu bileşenleri var, çoğu zaman anti-inflamatuar ve antioksidan özellikleri için kullanılabilir.

{sağlıklı bir cilt için domates}

{kolay yüz maskeleri}

{Guzellik Sirlari}

4

Ayrıca lezzetli kokusu Karen Behnke, Juice Beauty kurucu ortağı, çilek başka bonusu işaret:” Onlar bizim rujlar için zengin renkler sağlayan, dudak tefsirler ve yanak renkleri .

3

Güzellik şirketleri koşan besinlerin bazıları:

Temel yağ asitleri. Genel sağlık için çok önemli bir unsur, onlar cildin hidrasyon ve pürüzsüzlük geliştirmek ve inflamasyonu azaltabilir. Acai çilek Bulunan ve böğürtlen, yaban mersini, kızılcık, çilek ve tohum yağları.

2
C vitamini serbest radikallere karşı cildi korur güçlü antioksidan. Cildi nemlendirir ve kollajen ve elastin seviyesini arttırır. Böğürtlen, yaban mersini, kızılcık, mürverdeki, Goji meyveleri, ahududu, çilek ve Bulundu.

1

Krysia Boinis, Buhar Organik Güzellik kurucularından ve CEO’su, sadece bunu koyar: Karpuzu cildi güzelleştiren.” Pek çok organik meyve güzellik seçenekleri ile orada, neden başka bir şey seçmelisiniz?

 

Güzel bir cilt ve sağlıklı bir sindirim sistemi için Limon suyu

 

2a

Limonlar içinde yüzünüze bir parlaklık getiriyor gelen gençleştirici cilt, güzelliğinizi geliştirmek C vitamini açısından zengin turunçgiller vardır. Içme limon suyu en önemli sağlık faydalarından biri böylece, hızlı kilo kaybetme büyük bir kilo kaybı çare olarak hareket önünü açıyor olmasıdır.

Limon suyu basması toksinler ve vücut için çok faydalıdır.

3a

{Güzellik Sırları}

{bitkisel yüz maskeleri}

{Kuru Cilt}

Sindirim yardımcı olur ve vücudun daha kolay atık ürünlerin atılması işlemini yapar çünkü sıcak limon suyu mükemmel” günaydın içecek olarak hizmet vermektedir. Düzgün bağırsak hareketi sağlayarak, kabızlık ve ishal sorunu engeller.

Limon suyu Bir bardak az 25 kalori içerir. Bu tür kalsiyum, potasyum, C vitamini ve pektin lifi gibi besin zengin bir kaynağıdır. Aynı zamanda, tıbbi değerleri ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Aynı zamanda demir ve vitamin A izlerini barındırıyor.

1a

Limon, onun tedavi edici özellikleri için bir meyve, bağışıklık sistemini korumaya yardımcı olur ve enfeksiyonların çoğu türleri pençesinden sizi korur. Aynı zamanda, kan temizleyici bir rol oynamaktadır. Limon muhteşem bir antiseptik ve kireç suyu da kalp sorunları olan insanlar için harikalar yaratabilir olduğunu. Nedeniyle yüksek potasyum içeriği Yani, bu sabah ılık limonlu bir bardak su içmek ve sağlık yardımlardan yararlanmaları için günlük rutin bir parçası olun. Limon suyu artırır.

Sindirim inanılmaz cilt için hayati önem taşımaktadır!

 

Güzel Bir Cilt Için Domates

Domates

Mütevazı domates birçok farklı çeşitleri ile dünya çapında bilinir. Bir gıda olarak yararların ötesinde, kendi vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve birçok ek sağlık yararları sağlar; Bu özellikle değerli olan bir bölge, sağlıklı, parlak derinin yardımcı kabiliyetidir.

{pratik yüz maskeleri}

{Muz Ve Avokado}

{Kuru Cilt}

2fg
Domates düzenli bir güzellik rejimi, nem ekleyerek akne mücadele ve ışıltısını ekleyerek olursa olsun büyük bir ek vardır. Farklı şekillerde sihirli nasıl çalıştığını öğrenin.

Doğal domates A, C ve K cildinizi artıracak vitamin besleyici özellikleri gibi, yüz maskeleri en basit için mükemmel bir maddedir. Bu maskenin Günlük kullanımı, açık ve ışıltılı bırakarak, cildin yüzeyinden ölü cilt hücrelerini uzakta deri değiştirmek olacaktır. Bu bazik domates maske her gün taze olarak yapılmalıdır. Aşağıdaki gibi bu günlük yüz maskesi hazırlayın:

1 yemek kaşığı doğal (organik) domates suyu
2 yemek kaşığı bal
1 çorba kaşığı kil tozu İngilizce

Parmak uçları kullanılarak cilt üzerine yayılmış çok kolay bir macun oluşturmak üzere birlikte tüm malzemeleri karıştırın. Çok ince ise, sadece biraz daha kil ekleyin. Örnek sonuçlar için, maske uygulamadan önce yüz cildi pul pul. Kuruduktan ve çatlamaya başlıyor kadar yaklaşık 15 dakika boyunca maske üzerinde bırakın; Daha sonra bir parlayan ve sağlıklı bir cilt için ılık su ile yıkayın. Domates bal arındırılmasını cildi aydınlatmak ve kil siyah nokta, kir, mikroskobik bakteriler ve gündelik hayatın diğer zararlı unsurları dışarı çekmek için gözenekleri temizler.

Domates ve Aloe Vera Temizleyici

1eg

Doğal asitler, antioksidanlar, vitaminler ve domates bulunan mineraller de, inşa kir ve ölü cilt hücreleri ve yüzün yağlı alanları nötralize makyaj kaldırmak büyük temizlik özelliklerine sahip. Bir sade, doğal domates suyu kullanabilirsiniz, ancak hem organik domates suyu ve aloe suyu eşit parçaları birleştirerek, cilde daha yumuşak ideal bir yüz temizleyici alacaksınız.

Hassas ciltler için biraz büzücü olabilir, bu nedenle ilk olarak bu maskeyi çalışırken, önce küçük bir alanda deneyin: Bir uyarı Bu temizleyici kullanırken. O sokmaları halinde, kızarıklık neden olur, ya da yatıştırıcı aloe suyu daha eklemek, herhangi bir şekilde rahatsız. Ilık su ile temizleyici çıkarmadan önce yüz bezle yüzünüze küçük bir miktar uygulayın; Cilt parlak görünmesini ve gıcırtılı temiz hissetmeniz gerekir.

Yağlı Ciltler için Domates ve Salatalık Suyu

1eg
Özellikle sözde T-Zone (alnın ve burnun orta kapsayan alan) etrafında Domates domates asitler cildin gözenekleri bir yağlı yapı kadar kontrol için yardımcı olarak, yağlı cilt mücadele için mükemmel bir madde vardır. Büzücü domates hazırlıkları da akne ve sivilce kadar takas yararlıdır.

Yağlılık ve net sivilce ve akne mücadele için birlikte karıştırın:

Doğal domates suyu 2-3 çay kaşığı
Doğal salatalık özü birkaç damla

Bir pamuk topu kullanarak, yavaşça tüm yüz doğru kaplıdır sağlamak, bu karışımla cildinizi temizlemek. Cilt üzerinde kiri, kir, yağ veya hiçbir iz kalmayıncaya kadar pamuk yeni topları ile tekrarlayın. Gözenekleri kurmak veya bloke aşırı yağ hafifletmek için alternatif günlerde bu tarifi kullanın.

Güzellik Sırları

ünlülerin güzellik sırları

Bira Veya Sirke ile Saç durulayın

Bira ile saçınızı durulama parlaklık ante sirke olacak kadar kullanırken kilitleri nem geri yardımcı olur. Daha sonra soğuk su ile durulayın, bir kaç dakika için (aynı anda değil) sıvı ya da saçlarınızı ıslatın.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

en iyi cilt bakım ürünleri

{Cilt Nedir}

{yüz maskesi}

{cilt isin ipuclari}

Bay At Fat, Akne Ve Kırışıklıklar tutmak için Buz Küpleri kullanın

Erir kadar Güzellik uzmanları yüzünüzde bir buz küpü masaj öneririz. Yatmadan önce her gece yapın ve kontrol altında yağ hücrelerini, akne ve kırışıklıkları tutmak.

güzellik

Makyaj Sünger için Say Goodbye

Makyaj süngerleri sen değil bir maliyet olmadan, makyaj uygulamak yardımcı olur. Genellikle yüzünüzde biter ne daha likit fondöten kadar ıslatın. Sonuç? Sen temel israf ve sürekli yeni sünger satın alıyoruz. Düzeltme? Bir vakıf fırça alın. Daha az vakıf atık ve verecek bir sünger daha eşit ve hassas uygulama sağlar.

Cilt için ipuçları

Cilt için ipuçları

1.Terleme, sağlıklı ve parlak tutmak için deri yoluyla toksinlerin serbest bırakmak için harika bir yoldur. Eğer gözenekleri açmak olacak ve cildinizin daha pürüzsüz ve daha yumuşak bırakacak herhangi bir yabancı madde, kurtulmak. Eğer terletiyor egzersiz çeşit yapıyoruz olsun veya sauna ya da buhar odasında terleme, cildiniz gerçekten bunun için seni seveceğim (benim tercihi sıcak yoga).

2.Eğer terleme çok yapıyoruz, sen de, ekstra nemlendirici yapmak gerekir! Cilt nem sever, bu yüzden su içme kuruluğu önlemek için önemlidir. Bildiğim kadarıyla ne kadar içmek gibi, temelde idrar çoğu zaman oldukça açık olmak istiyorum. Ben bütün gün sizinle bir su şişesi taşıyan ve gün boyunca içme suyu öneririz. Bir çok terleme ediyorsanız, daha fazla içki! Amacım genellikle 2 gibi daha var, her zaman 3 litre bir gün.

Su

water for skin

{sağlıklı bir cilt için çilek}

{sivilce maskeleri}

{Cilt Nedir}

3.Evet, ben dedi! Güzel bir cilt için daha fazla yağ yiyin! Sağlıklı yağlar, değil kızarmış gıdalar veya işlenmiş ürünlerde bulacağını değişmiş yağlar. Ben avokado, hindistan cevizi ve zeytin gibi besinler besleyici, doğal yağlar bahsediyorum. Bu sağlıklı yağlar nemli ve ışıltılı, esnek cildinizi koruyacaktır.

dw

4.Artık daha fazla şeker ve kahve. Şeker ve kahve çok yorgun ve donuk görünmesini sağlayabilirsiniz cilt, dehidrasyon olabilir. Hem şeker ve kahve de bol gözleri ve koyu halkalar yol açabilir. Eğer şeker tüketen bir sürü sonra sabah bakmak şekilde benim beslenme öğretmenlerden biri sugarface” olarak şalvar gözlü bir görünüm için bakın istiyorsunuz! Yeşil çay için kahve şeker Kesme ve takas cildinizi mutlu edecek.